Obchody wandering tradera

Wandering trader (potulný obchodník) má na projektu Tillhend přiřazeny obchody, které v obyčejné hře neobsahuje. Jedná se o dekorační hlavy různých bloků, hráčů či custom hlavy např. ovoce nebo zeleniny. Obchodník má nastavený defaultní šance na spawn, které můžete najít na oficiální WIKI hry.

Custom obchody jsou uzpůsobeny pro potřeby serveru a jsou tvořeny přes modifikovaný datapack. Zboží, které obchodník prodává, se dělí na dvě skupiny-dekorační hlavy bloků a dekorační hlavy hráčů a neblokových itemů. Od první skupiny lze koupit vždy jen osm kusů hlav z jednoho druhu. Pro uskutečnění obchodu potřebujete blok, který obchodník prodává jako dekorační a emerald. U druhé skupiny můžete koupit maximálně 3 kusy od jednoho druhu. Vše se platí pouze emeraldy. Počet obchodů a rozdělení skupin je čistě náhodné.

Hlavy obsažené v druhé skupině jsou přidávány manuálně vedením projektu. Je proto nutné je manuálně aktualizovat v případě, že dojde ke změně skinu. Aktuální seznam hlav včetně jejich podobizen je vypsán do databáze, do které můžete vkládat vlastní požadavky. Ty by se měly týkat těch, kteří chtějí aktualizovat podobiznu hlavy v obchodníkovi, popřípadě zde můžete přidávat dekorační hlavy (např. trpaslík, jablko, pomeranč…). Tyto požadavky se vkládají do posledního sloupce následovně:

1) Najdu si hlavu nebo skin, který chci přidat do obchodníka. Můžete k tomu využít stránky jako například Custom heads nebo Namecm

2) Zkopíruji URL odkaz na konkrétní hlavu/skin a vložím ho do druhého sloupce v oddělení “Plánované hlavy”

3) Vyplním název hlavy do prvního sloupce v oddělení “Plánované hlavy”

4) Nyní stačí vyčkat na schválení hlavy. To proběhne v okamžiku, kdy pozadí jména a odkazu bude zelené

Nové hlavy/aktualizace hlav probíhá vždy, když se nastřádá více žádostí do sekce “Plánované hlavy”.

Databáze hlav je prozatím ve vývoji, proto pokud máte nějaké hlavy ve hře, které v databázi chybí, obraťte se prosím na vedení. Nové/aktualizované hlavy jsou vždy označeny oranžovým pozadím.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obrať na vedení.