Tomas z Havru

Tomas z Havru je kicune ze skupiny zenko (dobrá liška). Jako liška je mužského pohlaví, umí se však proměnit do podoby mladé dívky. Je následníkem svého otce Tomase z Čávru, který zemřel, když bylo jeho synovi 100 let. Jelikož se u kicune jedná o nezralý věk, chopila se vlády jeho matka. Vládla po dalších 150 let, když náhle za nečekaných okolností umírá. Tomas z Havru tedy přebírá vládu nad Fox klanem v pouhých 250 letech. Fox klan se od vraždy Tomasova otce člověkem a následně i záhadné smrti jeho matky pomalu rozpadá. K tomu přispívá i Tomas kvůli své neschopnosti ve vládnutí. Všichni kicunové z klanu se postupně rozutekli po světě a vzali na sebe liščí podoby.
Tomas se však snaží klan opět sjednotit. Chce tak pomstít a uctít své rodiče, kteří oba zemřeli v poměrně mladém věku. Mezitím dává do pořádku krajinu, kde klan sídlí. Většinu času tráví Tomas v lidské podobě a liščí podobu na sebe bere jen zřídka.
Tomas je považován za vzdělanou a velmi vynalézavou lišku. Od smrti otce nemá rád lidi. I přesto však s lidmi občas spolupracuje a pomáhá jim, ale vždy se v jejich přítomnosti chová velmi obezřetně. Pomáhání lidem má jako zenko liška v povaze a tak není divu, že i přes krutou minulost, jim vždy rád pomůže. Tomas nemá příliš rád naznačování pohlaví. Pokud je to však nutné, neurazí se, když bude označen jako “To”. Tomas z Havru patří do 4. dynastie rodu Tomasů.

Datum narození
4. 4. 134 před Zábleskem
Věk
500
Rasa
Kicune
Barva pleti
Bílá
Výška
150 cm
Hmotnost
25 kg
1

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *