Hromus IX. Rastyk

Mým otcem byl velký válečník Tonitr VI. Rastyk, který mě spolu s svým starším naučil spoustu důležitých schopnostem jako je bojové umění, taktika, administrativa a další důležité vlastnosti. 

Bohužel jsem nikdy nepoznal moji matku, jelikož můj otec byl během vlády svého staršího bratra po celý rok nezvěstný a už byl pokládán za mrtvého. Ale na rok přesně byl objeven živ a zdráv ve své posteli s novorozencem. Poté co si ho jeho bratr řádně vyslechnul, zjistil že jeho bratr objevil bájný Portál z Konce, kterým se dostal do záhadného světa, jenž je neuvěřitelně technologicky vyspělý. Také mu řekl že poznal výbornou ženu se kterou se oženil a měl dítě (to dítě jsem já, jestli vám to ještě nedošlo). Říkal, že tam chtěl zůstat, ale poté byl ten svět sužován neznámou chorobou, která zabila moji matku a proto ho v tom světě nic nedrželo a pomocí portálu se dostal zpět do našeho světa. 

Nejprve mu jeho bratr nevěřil, ale poté co mu jeho bratr ukázal zmiňovaný portál, mu uvěřil. Též spolu objevili pod hlavním městem Argemontem portál do infreelu, kterému se obecně říká nether. Bratři byli těmito nálezy velmi nadšeni, ale plezejonové a představení víry byli proti tomu, aby se tyto portály využívaly, jelikož to jsou neznámé a nebezpečné věci se kterými se není radno zahrávat. Proto se bratři rozhodli, že veškeré věci, které byli lidmi a vírou zavrženi schovají k portálu pod město.

Výška
6 stop
Hmotnost
250 liber
1

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *