Lord Einstein

Lord Einstein je druhým šampiónem velkého Anubisa a tudíž i druhým Lordem Black Empire. Jeho mistren a prvním šampiónem Black Empire byl Lord Veteris, jehož záhadná smrt není do dnešního dne vysvětlena.

Život mladého Einsteina začíná hluboko v pouštních dunách. Jeho rodiče jsou neznámí a zřejmě pocházeli z některé osady hluboko v pouštích v okolí Black Empire. Lord Veteris, tehdejší Lord Black Empire, našel jednoho dne mladého Einsteina, jak se potuluje po poušti, téměř na pokraji smrti. Viděl v chlapci budoucnost a velkou sílu a vzal jej k sobě. Později ho dokonce přijal za svého učně a postupně ho vycvičil a naučil vše, co uměl a znal. I sám Lord Veteris se od mladého Einsteina naučil mnoho užitečných věcí a jejich vztah byl velmi blízký.

Šampión velkého Anubisa je nesmrtelnou bytostí. Může být zabit zbraní, jako každý smrtelník, ale jeho tělo ani mysl s věkem nestárne. Také je od Anubisa obdarován neskutečnou silou, která v případě šampiónovi smrti přechází na jeho učedníka.

Když tedy zemřel Lord Veteris za záhadných okolností, přešla veškerá síla právě do Einsteina a jeho fyzická podoba se zastavila v onom momentě. Od té doby Einstein nestárne. Ačkoli tedy Einstein od pohledu vypadá jako mladík, je zkušeným bojovníkem, vojenským velitelem a politikem.

Po smrti svého mistra přešla i vláda nad Black Empire právě na Lorda Einsteina. Za dlouhých let jeho panování říše prosperovala a vzkvétala. Lord Einstein dokonce zbudoval masivní pyramidu, Sol et luna, z černého kamene, na počest svého příteli a mentorovi Lordu Veterisovi.

Do vybavení lorda Einsteina patří několik poměrně unikátních a mocných artefaktů. Prvním z nich je runový meč, známý jako Blade of Ingnis. Meč je ukut z čistého Netheritu stejně jako Lordovo brnění. Specifickou věci pro výbavu lorda Einsteina je však Mask of Morten, jejíž malbu můžete vidět v záhlaví článku. Masku sundává jen zřídka a proto je vzácnosti jej vidět bez ní.

Náboženské názory

Lord Einstein se hlásí k víře Mors Sanctorum. Je jí bezmezně oddán a patří k nejvěrnějším služebníkům boha Anubisa. Jeho vymezení vůči ostatním náboženstvím jsou velmi zřetelná. Kromě víry Mors Sanctorum totiž netoleruje ve své říši jiná vyznání. To vede k častým nábožensky zabarveným popravám a vězněním.

Datum narození
5.4. 0 po Záblesku
Věk
366
Místo narození
kdesi v poušti
Tituly
Lord of Black Empire
Šampión Velkého Anubisa
Nejvyšší kancléř Legie Tenebris a Lux
Sídlo
Sol et luna pyramide
Pohlaví
Nespecifikované
Barva očí
Oranžová
Vlasy
plešatý
Výška
2m
Hmotnost
96
1

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *